
Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE496 (DWE496)
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE496
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE496 (DWE496) — електричний мережевий інструмент для різання та зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону та інших. Інструмент здатний працювати з абразивними та алмазними дисками, чашками та щітками, забезпечуючи універсальність і тривалий термін служби.
Конструктивні особливості:
- Захист двигуна від абразивного пилу запобігає потраплянню пилу, зносу та пошкодженню ізоляції, подовжуючи термін експлуатації інструмента
- Вимикач нульової напруги: при відключенні та подальшому поданні напруги інструмент не увімкнеться, доки вимикач не буде розблоковано
- Фіксація максимальних обертів
- Додаткова ручка має 3 положення для встановлення
- Легкий доступ до щіток для швидкої заміни
- Блокування шпинделя для швидкої зміни диска
- Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Індія
- Виробник: DeWALT
- Тип: УШМ
- Джерело живлення: мережа 220 В/50 Гц
- Споживана потужність: 2400 Вт
- Частота обертання: 6500 об/хв
- Тип двигуна: щітковий
- Регулювання обертів: немає
- Плавний пуск: немає
- Діаметр диска: 230 мм
- Різь шпинделя: М14
- Рівень шуму: 104 дБ (А)
- Маса (без приладдя): 5.4 кг
- Габаритні розміри: 558х128х200 мм
- Довжина кабелю: 2.5 м
- Гарантія: 36 місяців
- Застосування: шліфування, зачистка, різка
Комплектація:
- Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE496
- Захисний кожух — 1 шт.
- Антивібраційна бічна ручка — 1 шт.
- Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт.
- Спец-ключ — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бічна ручка, внутрішній і зовнішній фланці, захисний кожух, Картонне паковання,ключ |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Особливості | плавний пуск |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴



