
Всмоктувальний фільтр для КАС Arag 319 800 л/хв різь 3" (319092)
3 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 319092
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр Arag 319 призначений для фільтрації рідких добрив (КАС, сульфату амонію). Являє собою фільтр грубого очищення зі встановленим усередині фільтрувальним елементом, який збирає сміття всередині сітки. Встановлюється перед насосом обприскувача.
Особливості фільтра Arag 319
Зовнішня різь для під'єднання розміром 3"
Фільтрувальна здатність від 400 до 800 л/хв
Фільтрувальний елемент діаметром 145x320 мм (входить до комплекту)
Сітка елемента з неіржавкої сталі з коміркою 32 mesh
Корпус із поліпропілену
Прокладки з каучуку ЕПДМ
Латунні кріпильні вставки
Виток різі для зливного отвору G1, що відкривається, для приєднання до зливного крана
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arag |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40.9 см мм |
| Довжина | 52.9 см мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Об'єм | 40 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Сепаратор жиру |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 34 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴

