
Степлер будівельний My Tools 4-14 мм
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: 611-414
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будівельний степлер My Tools 4-14 мм — ручний інструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою металевих скоб. Такер може працювати з плівкою, різними тканинами, шкірою та іншими не дуже грубими матеріалами.
Призначення: використовується для оббивних робіт, під час будівництва або ремонту, для декоративного оформлення дизайнерських проєктів.
Особливості такерів My Tools
Ергономічний дизайн
Зручні в застосуванні
Гарна міцність інструмента
Оптимальна вартість
Переваги будівельного степлера My Tools 4-14 мм
Для кріпильних робіт використовуються П-подібні скоби
Тип скоби 53 (А)
Для роботи використовуються скоби заввишки до 14 мм і завширшки 11,3 мм
Касетний тип магазину забезпечує зручніше використання
Цей степлер дає змогу регулювати силу удару та глибину проходження скоби в матеріал
Надійний сталевий корпус
Потрійний загин бойка
Технічні характеристики механічного будівельного степлера My Tools 4-14 мм
Тип кріплення:
скоба
Тип скоби:
53 (А)
Матеріал корпусу:
сталь
Регулювання сили удару:
Є
Регулювання глибини кріплення
Є
Тип спрацьовування:
безконтактний
Тип магазину:
касетний
Макс. ширина скоби:
11,3 мм
Довжина скоби:
4-14 мм
5 причин купити такер ТМ My Tools у Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити ручний будівельний степлер для збирання меблів. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ My Tools. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, який будівельний степлер кращий, менеджери інтернет-магазика дадуть відповідь на всі Ваші питання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид спрацювання | безконтактне |
| Габарити | 11.3 мм |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 14 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 4 мм |
| Особливості | регулювання сили удару/ глибини |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Механічний |
| Тип магазину | касетний |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
| Типорозміри кріплення | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴







