
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS367P2 (DCS367P2)
31 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCS367P2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DeWALT — популярна марка шабельних пил. Електричні інструменти, що випускаються цим американським брендом, довговічні, надійні та зручні. Серед інших, корпорація DeWALT пропонує пилу моделі DCS367P2. Вона належить до промислового класу, що істотно підвищує її цінність для майстра. Пили, призначені для побутових завдань, зазвичай, що 20 хвилин потребують відпочинку. Шабельна пила DeWALT DCS367P2 позбавлена цього недоліку. Модель акумуляторна, що робить можливість використовувати її як на природі, так і в приміщенні з підвищеною вологістю або ж без доступу до електричної мережі. Батарея, виготовлена за інноваційною технологією Li-Ion, здатна довгий час утримувати заряд. Водночас нескладний заряд акумулятора не позначиться на потужності інструмента. Двигун пилки розташований у центрі, що істотно покращує балансування й робить керування простим і комфортним. Полотно ножівки фіксується швидко та не передбачає використання ключа.
За всіх ефективних технічних характеристик, акумуляторна пила DeWALT DCS367P2 легка та компактна, що дає змогу її використовувати в найнезручніших і важкодоступніших місцях. Підсвітка робочої зони дасть змогу працювати в умовах поганого освітлення.
Конструктивні особливості:
Компактна пила забезпечує найкращий доступ до важкодоступних місць
Покращений баланс і простота керування завдяки розташуванню двигуна в центрі
Фіксація полотен без ключа
Світлодіод для поліпшення видимості розрізу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — США
Виробник — DeWALT
Тип — пила шабельна
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5 Ah
Вихідна потужність — 824 Вт
Тип двигуна — безщітковий
Максимальна кількість ходів — 2900 хід/хв
Максимальна глибина різання в дереві — 280 мм
Максимальна глибина різання в металі — 100 мм
Максимальна глибина різання в пластику — 130 мм
Величина ходу — 28.6 мм
Регулювання обертів — є
Плавний пуск — є
Маса (без приладдя) — 2.27 кг
Габаритні розміри: 445 х 300 х 160 мм
Гарантія — 36 місяців
Призначення:
Шабельні пили — це універсальні інструменти, які можна застосовувати в різних сферах діяльності. Вони стануть у пригоді під час ремонтних, щільницьких і садових робіт. Шабельною пилкою можна обрізати трубу, розпиляти колоду або зрізати сухі гілки. Цим інструментам до снаги практично будь-який матеріал, що застосовується в господарстві. На відміну від механічної пили, шабельна здатна робити криві розпили, що неабияк розширює сферу її застосування. Це досягається завдяки спеціальному полотна ножівки, яке вже, ніж у механічних інструментів.
Комплект постачання:
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS367P2
Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28.6 мм |
| Вага | 2.27 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 280 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 100 мм |
| Ємність акумулятора | 5 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2900 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 399 ₴





