
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS367NT (DCS367NT)
18 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCS367NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Компактна пила забезпечує найкращий доступ до важкодоступних місць
Покращений баланс і простота керування завдяки розташуванню двигуна в центрі
Фіксація полотен без ключа
Світлодіод для поліпшення видимості розрізу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — США
Виробник — DeWALT
Тип — пила шабельна
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Вихідна потужність — 824 Вт
Тип двигуна — безщітковий
Максимальна кількість ходів — 2900 хід/хв
Максимальна глибина різання в дереві — 280 мм
Максимальна глибина різання в металі — 100 мм
Максимальна глибина різання в пластику — 130 мм
Величина ходу — 28,6 мм
Регулювання обертів — є
Плавний пуск — є
Маса (без приладдя) — 2.27 кг
Габаритні розміри: 435х330х165 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS367NT
Постачається бе акумуляторів і зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28.6 мм |
| Вага | 2.27 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 280 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 100 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2900 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 699 ₴



