
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS382NT (DCS382NT)
13 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCS382NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун забезпечує потужне й ефективне різання в широкому діапазоні застосувань
Довжина ходу 28.6 мм швидко розрізає різні матеріали
Легка та компактна конструкція для високої маневреності
Безключовий затискач для швидкої та простої заміни полотен
Яскравий світлодіод допомагає забезпечити видимість у зонах із поганим освітленням
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — DeWALT
Тип — пила шабельна
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Вихідна потужність — 880 Вт
Тип двигуна — безщітковий
Максимальна кількість ходів — 3200 хід/хв
Максимальна глибина різання в дереві — 300 мм
Максимальна глибина різання в металі — 130 мм
Максимальна глибина різання в пластику — 160 мм
Величина ходу — 28,6 мм
Регулювання обертів — є
Плавний пуск — є
Маса (без приладдя) — 2.3 кг
Габаритні розміри паковання: 420х180х95 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила шабельна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS382NT
Постачається бе акумуляторів і зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28.6 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 300 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 130 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3200 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 899 ₴




