
Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40)
7 806 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS2500/40
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DS2500/40 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Ця модель не комплектується спеціальним контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збору відходів.
Основні переваги GTM DS2500/40:
- Надійний індукційний безщітковий двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2500 Вт - споживана потужність двигуна
- 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
- 2800 об/хв - частота обертання ножів
- 40 мм - максимальна товщина гілок
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протиріжуча пластина-направляюча
- Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу по стандарту IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Садовий подрібнювач GTM DS2500/40
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | комплект інструментів, штовхач |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Ножі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Контейнер для збирання | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 806 ₴



