Makita ELM3720 — електрична газонокосарка, яка призначається для побутового використання під час косіння трави на газоні та в невеликих садах. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. У газонокосарку вбудований електродвигун потужністю 1400 Вт. Крутний момент від двигуна передається на ніж за допомогою пасової передачі. Швидкість обертання ножа досягає 3400 об/хв. Makita ELM3720 має 3 рівні косіння, від 20 до 55 мм заввишки, які встановлюються вручну для кожного колеса. Висоту ручки користувач також може виставити самостійно під свій зріст. Під час косіння трава збирається в спеціальний комбінований травозбірник на 40 л. Він має вбудований індикатор заповненості, що дає змогу стежити за станом під час роботи. Широкі шини та мала вага косарки дають змогу переміщати її по газону без особливих зусиль із боку власника. Газонокосарка постачається в картонному пакованні з ножем для косіння в комплекті.
Основні переваги Makita ELM3720:
37 см - ширина захоплення газону
400 кв.м — рекомендована площа оброблення
1400 Вт — потужний двигун
Ремінне передавання забезпечує швидкість обертання ножа 3400 об/хв
3 висоти косіння — від 20 до 55 мм
40 л - об'єм травозбірника
Індикатор заповненості травозбірника
Захист від перегрівання двигуна
Широкі шини для зручного руху
11.6 кг - суха вага газонокосарки
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Газонокосарка електрична Makita ELM3720
Ніж
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-55 мм |
| Габарити | 1330x415x1120 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 37 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Потужність | 1400 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.8 л. |
| Оберти двигуна | 3400 об./хв |
| Об'єм резервуара | 40.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 400 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Щаблі висоти стрижки | 3 |
| Тип | Мережева |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 245 ₴



