
Газонокосарка акумуляторна Makita DLM330SM несамохідна + АКБ і ЗП (DLM330SM)
23 790 ₴
- В наявності
- Код: DLM330SM
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita DLM330SM — це зручна, проста у використанні акумуляторна газонокосарка для газонів середніх розмірів. Для живлення використовується 1 акумулятор 18 В серії Makita LXT. Висота косіння зручно регулюється одним важелем від 20 до 75 мм. Ця модель комплектується акумулятором ємність 4 А·год і зарядним пристроєм.
Переваги газонокосарки Makita DLM330SM:
Висока якість збирання
Для роботи використовуються універсальні акумулятори Makita LXT 18V
до 450 кв.м — рекомендована площа газону
33 см — ширина захоплення газонокосарки
Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
8 рівнів косіння: від 20 до 75 мм
Режим роботи без навантаження для зниження вібрацій під час холостого ходу
3 режими роботи
М'який травозбірник об'ємом 30 л
Викидання трави ззаду косарки або в мішок
Регульована ручка
Комплектація
Газонокосарка акумуляторна Makita DLM330SM
Акумулятор Li-Ion BL1840B
Зарядний пристрій DC18SD
Інструкція з експлуатації
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Час роботи від одного заряду | 20 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-75 мм |
| Габарити | 1280x425x955 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 33 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал бака | тканинний |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 4300 об./хв |
| Об'єм резервуара | 30.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 450 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Щаблі висоти стрижки | 8 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 790 ₴
