
Мотоблок GTM GH-7/120-4 бензиновий, 7 к.с.
35 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: GH-7/120-4
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM GH-7/120-4 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів середньої площі. Дана модель мотоблока оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1000 мм, залежно від ширини грядки. У цій моделі два окремі вали відбору потужності, які можна використовувати для підключення обладнання.
Переваги мотоблоку GTM GH-7/120-4:
- Бензиновий двигун потужністю 7 к.с із збільшеним крутним моментом
- Шестерний редуктор в литому корпусі
- Фрикційна муфта зчеплення
- 4 пари фрез з 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотування бур'янів
- Регульована ширина культивування 600/900/1200 мм.
- Два вали відбору потужності: незалежний зверху і синхронізований зі швидкістю руху мотоблока
- Інерційно-масляний повітряний фільтр з додатковим ступенем очищення та забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Механізм перемикання передач з подовженим важелем та захистом від випадкового включення заднього ходу
- Бампер збільшеного розміру
- Пневматичні 10" колеса для транспортування
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної оливи (ТАД-17) у трансмісію
Комплектація:
- Мотоблок – 1 шт.
- Кількість лез для фрез - 32 шт.
- Сошник – 1 шт.
- Кронштейн стояночної опори – 1 шт.
- Консоль – 1 шт.
- Захисні крила – 2 шт.
- Панель керування – 1 шт.
- Гумові пневматичні колеса – 2 шт.
- Набір інструментів – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 екз.
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | H170F |
| Мінімальна ширина обробки | 60 см |
| Максимальна ширина обробки | 120 см |
| Максимальна глибина обробки | 17 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Муфта |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Передня підпора, Колеса пневматичні, Бічні диски, Захисні крила |
| Швидкість обертання фрез | 150 об/хв |
| Швидкість руху (транспортна) | 13 км/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | колеса — 2 шт., фрези |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Тип редуктора | шестерні |
| Кількість фрез | 8 |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Глибина оброблення | 17 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 602 ₴

