
Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCN681N (DCN681N)
25 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCN681N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степлер скобозабивний DeWALT — це інструмент, який використовується для швидкого та зручного забивання скоб. Він широко застосовується в будівництві, ремонті та інших галузях, де потрібне кріплення матеріалів за допомогою скоб.
Конструктивні особливості:
Акумуляторний степлер XR Li-Ion 18 V з безщітковим двигуном
Безщітковий двигун забезпечує дуже високу ефективність і компактну конструкцію
Компактний, легкий і ергономічний дизайн робить інструмент простим і зручним у використанні, але водночас довговічним у складних умовах роботи на будівельному майданчику
Не газовий, а механічний привод забезпечує ефективне функціонування, підтримку постійних параметрів за низьких температур і зменшує потребу в частому очищенні
Просте регулювання глибини забивання за допомогою зручного регулювання
Можливість швидкого розблокування застряглих скоб скорочує час простою під час роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — DeWALT
Тип — степлер скобозабивний
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектуються
Тип двигуна — безщітковий
Класифікація кріпильного виробу — скоба
Мінімальна довжина кріплення виробу — 12 мм
Максимальна довжина кріпильного виробу — 38 мм
Максимальний діаметр кріпильного виробу — 1.25 мм
Ширина кріпильного виробу — 5.6 мм
LED-підсвітка — немає
Місткість магазина — 110 штук
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Маса (без приладдя) — 2.4 кг
Габаритні розміри паковання: 325х305х110 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCN681N
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.4 кг |
| Місткість магазина | 110 шт. |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 38 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 12 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 398 ₴








