
Точильний верстат Bosch GBG 60-20 Professional (060127A400)
13 590 ₴
- В наявності
- Код: 060127A400
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GBG 60-20 Professional — електричний інструмент із двома абразивними кругами для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 600 Вт.
Переваги Bosch GBG 60-20 Professional
Асинхронний двигун потужністю 600 Вт, що не потребує обслуговування, для високої якості шліфування, видалення задирок і заточування
Міцний литий алюмінієвий корпус із закритими підшипниками забезпечує тривалу роботу двигуна, захищаючи його від пилу
Масивна основа гарантує безпеку та стабільність роботи
До комплекту входять опори для заготівок, регульовані без допомоги інструментів, сталеві захисні кожухи та іскрозахисні кришки.
Комплектація
Точильний верстат Bosch GBG 60-20 Professional - 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 24 - 1шт
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.0 кг |
| Габарити | 370x230x260 мм |
| Кількість обертів | 3600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Абразивне коло — 2 шт., Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Розмір зерна | 24,60 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Точильний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Толщина диска | 25 мм |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 590 ₴


