
Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCFS950P2 (DCFS950P2)
70 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCFS950P2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер скобозабивний DeWALT — це інструмент, який використовується для швидкого та зручного забивання скоб. Він широко застосовується в будівництві, ремонті та інших галузях, де потрібне кріплення матеріалів за допомогою скоб.
Конструктивні особливості:
Степлер скобозабивний для сітки 18 В XR Li-Ion
Безщітковий двигун
Джерело живлення — акумулятор 18 В XR Li-Ion/FLEXVOLT
Призначений для використання в фермерстві або на будівельному майданчику для підтримання огорожі із сітки
Регулювання глибини забивання скоби
3 положення регулювання потужності
Гачок для підвішування інструменту в комплекті
LED підсвітка робочої зони
Індикація рівня заряду батарей (версія P2)
Примірний ресурс на одному заряді батареї 5 Аh: до 590 скоб 40 мм на 1-й швидкості
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — степлер скобозабивний
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5 Ah
Тип двигуна — безщітковий
Класифікація кріпильного виробу — скоба
Мінімальна довжина кріплення виробу — 40 мм
Максимальна довжина кріпильного виробу — 50 мм
Діаметр кріплення виробу: 3.7 - 4 мм
Ширина кріпильного виробу — 10.3 мм
LED-підсвітка — є
Місткість магазина — 38 штук
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Маса (без приладдя) — 4.2 кг
Габаритні розміри паковання: 460х371х116 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCFS950P2
Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 Аh — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 4.2 кг |
| Місткість магазина | 38 шт. |
| Ємність акумулятора | 5 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, кейс TSTAK |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 40 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 799 ₴






