
Заклепник акумуляторний безщітковий DeWALT DCF403NT (DCF403NT)
25 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF403NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепник акумуляторний безщітковий DeWALT DCF403NT — інструмент для швидкого та зручного встановлення заклепок. Широко застосовується в будівництві, ремонті та інших сферах для надійної фіксації матеріалів.
Конструктивні особливості:
- Акумуляторний інструмент 18 V XR Li-Ion з безщітковим двигуном
- Тягове зусилля до 10 кН, здатність тягнути до 800 шт. 4.8 мм заклепок на одному заряді
- Зміна носових наконечників без інструментів
- Зберігання носових наконечників у корпусі інструмента для підвищення продуктивності
- Гачок для підвішування інструмента
- LED-підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Мексика
- Виробник: DeWALT
- Тип: заклепник
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion, 18 В (не комплектується)
- Тип двигуна: безщітковий
- Діаметр кріпильного виробу: 2.4–4.8 мм
- Максимальна довжина кріпильного виробу: 25 мм
- Швидкість стягування: 1.36 с
- LED-підсвітка: є
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Маса (без приладдя): 1.65 кг
- Габарити упаковки: 435х330х160 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Заклепник акумуляторний безщітковий DeWALT DCF403NT
- Насадки
- Комплект запасних фіксаторів — 1 шт.
- Без акумуляторів і зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кейс TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 4.8 мм, 6.4 мм |
| Довжина інструменту | 435 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 18 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари для використання заклепок 2.4 мм; 3.2 мм; 4.0 мм; 4.8 мм, гарантійний талон, кейс TSTAK, комплект запасних фіксаторів |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 435х330х160 мм |
| Країна-виробник | Мексика |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Сила витягування | 10000 Н |
| Мін. діаметр кріпильного виробу | 2.4 мм |
| Величина ходу | 25 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 398 ₴






