
Заклепник акумуляторний безщітковий DeWALT DCF403E1GT (DCF403E1GT)
27 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCF403E1GT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заклепочок DeWALT — це інструмент, який використовується для швидкого та зручного встановлення заклепок. Він широко застосовується в будівництві, ремонті та інших галузях, де потрібна фіксація матеріалів за допомогою заклепок.
Конструктивні особливості:
Акумуляторний заклепковий інструмент 18 V XR Li-Ion має безщітковий двигун
Забезпечує до 10 кН тягового зусилля та здатність тягнути до 800 шт. 4.8 мм заклепки на одному заряді
Зміна носових наконечників відбувається без допомоги будь-якого інструменту
Зберігання носових наконечників у корпусі самого інструмента допомагають максимізувати продуктивність
Гачок для підвішування інструменту в комплекті
LED-підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — DeWALT
Тип — заклепник
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 1.7 Ah
Тип двигуна — безщітковий
Класифікація кріпильного виробу — заклепка
Максимальна довжина кріпильного виробу — 25 мм
Діаметр кріплення виробу: 2.4 - 4.8 мм
Швидкість стягування — 1.36 секунди
LED підсвітка — є
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Маса (без приладдя) — 1.65 кг
Габаритні розміри паковання: 435х330х160 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Заклепник акумуляторний безщітковий DeWALT DCF403E1GT
Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 1.7 Аh PowerStack GFN блок — 1 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Насадки
Комплект запасних фіксаторів — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Величина ходу | 25 мм |
| Вага | 1.65 кг |
| Габарити | 435х330х160 мм |
| Ємність акумулятора | 1.7 А·год А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари для використання заклепок 2.4 мм; 3.2 мм; 4.0 мм; 4.8 мм, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, кейс TSTAK, комплект запасних фіксаторів |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Мін. діаметр кріпильного виробу | 2.4 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Сила витягування | 10000 Н |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 399 ₴





