Конструктивні особливості:
Великогабаритний механізм вирізняється надзвичайною надійністю і чудовими характеристиками
Плавальна система ручки поглинає відбій і разом з активною антивібраційною системою забезпечує мінімальний рівень вібрації
Найвища продуктивність на ринку завдяки оптимізованому двигуну й ударному механізму
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — молоток відбійний
Джерело живлення — мережа 220 В/50 -60 Гц
Споживана потужність — 2100 Вт
Тип патрона — шестигранник 28 мм
Частота ударів за хвилину — 960 уд./хв
Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) — 62 Дж
Вібрація — 4.8 м/с2
Регулювання обертів — немає
Маса (без приладдя) — 30 кг
Габаритні розміри паковання: 293х83х211 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Молоток відбійний мережевий DeWALT D25981
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр патрона | 28 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість ударів | 960 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт. |
| Потужність | 2100 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Італія |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Енергія удару | 62 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 498 ₴





