
Молоток відбійний мережевий DeWALT D25832K (D25832K)
29 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: D25832K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
2 режими роботи
Система активного контролю вібрації (AVC)
Електронне регулювання швидкості обертання й частоти ударів
Електронний індикатор потреби обслуговування
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — молоток відбійний
Джерело живлення — мережа 220 В/50 -60 Гц
Споживана потужність — 1350 Вт
Тип патрона — SDS-MAX
Частота ударів за хвилину — 2900 уд./хв
Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) — 10.5 Дж
Регулювання обертів — є
Маса (без приладдя) — 7.4 кг
Габаритні розміри паковання: 293х83х211 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Молоток відбійний мережевий DeWALT D25832K
Багатопозиційна ручка — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг |
| Діаметр патрона | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Кількість ударів | 2900 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна ручка, гарантійний талон, кейс TSTAK |
| Потужність | 1350 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Енергія удару | 10.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 599 ₴


