
Молоток відбійний мережевий DeWALT D25911K (D25911K)
58 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25911K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Новий мережевий безщітковий відбійний молоток у новому дизайні з додатковою потужністю та продуктивністю.
- Найкраща продуктивність у своєму класі
- Молоток має безщітковий двигун
- "Плаваючий" механізм допомагає забезпечити надзвичайно низький рівень вібрації - 6.0 м/с²
- Вбудована функція Wireless Tool Control для під'єднання системи видалення пилу
- Продуманий і ергономічний дизайн
- Надійність і тривалий термін служби
- Простота і зручність використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна походження - Китай
- Виробник - DeWALT
- Тип - молоток відбійний
- Джерело живлення - мережа 220 В / 50 -60 Гц
- Споживана потужність - 1700 Вт
- Тип патрона - SDS-MAX
- Частота ударів за хвилину - 1620 уд/хв
- Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) - 27 Дж
- Вібрація - 6.0 м/с²
- Регулювання обертів - є
- Маса (без приладдя) - 12.7 кг
- Габаритні розміри упаковки: 840х465х220 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Молоток відбійний мережевий DeWALT D25911K
- Бічна рукоятка - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,7 кг |
| Діаметр патрона | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Кількість ударів | 1620 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, кейс TSTAK |
| Потужність | 1700 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Енергія удару | 27 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 999 ₴





