
Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW604P2 (DCW604P2)
40 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCW604P2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний фрезер DeWALT — це зручний і потужний інструмент, незамінний помічник для амбітних ентузіастів DIY під час виконання різноманітних робіт з обробки дерева. Блокування шпинделя дозволяє швидко та легко змінювати фрези, а добре збалансована конструкція забезпечує стабільність інструмента під час роботи. Затискач підходить для фрез діаметром 6 і 8 мм. Широкий асортимент аксесуарів для DeWALT включає паралельний упор, змінну цангу та інструмент для швидкої заміни фрез.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун для максимальної продуктивності
- Продуктивність як у мережевого аналога
- Плавний пуск та підтримка обертів під навантаженням
- Електронне гальмо двигуна
- Можливість підключення пилососа
- Можливість використання паралельного упору
- Дві LED-лампи підсвітки робочої зони
- 5 положень глибини фрезерування
- Точне налаштування глибини фрезерування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: багатофункціональний фрезер
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 5 А·год
- Тип двигуна: безщітковий
- Частота обертів: 25500 об/хв
- Хід фрезерної головки: 55 мм
- Діаметр цанги: 6 - 8 мм
- Максимальний діаметр фрези: 30 мм
- Регулювання обертів: є
- Плавний пуск: є
- Маса (без приладдя): 2.4 кг
- Габаритні розміри паковання: 179х283х359 мм
Комплектація:
- Акумуляторний безщітковий фрезер DeWALT DCW604P2
- Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-Ion 5 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Платформа базового фрезера — 1 шт.
- Платформа кромочного фрезера — 1 шт.
- Порт системи видалення пилу — 1 шт.
- Паралельний упор — 1 шт.
- Цанга 8 мм — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 25500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Крайковий |
| Харчування | Від акумулятора |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Хід фрези | 55 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 199 ₴





