
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181RFE + 2 АКБ і ЗП (DPB181RFE)
15 015 ₴
- Немає в наявності
- Код: DPB181RFE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги Makita DPB181RFE:
Чудово підходять для робіт на рівні грудей і над головою
Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневровість інструмента
Світлодіодна підсвітка з функцією попереднього світіння автоматично спалахує перед тим, як двигун починає працювати
Легка заміна стрічки
Комплектація
Акумуляторна стрічкова пила Makita DPB181RFE
Акумулятор Li-Ion BL1830B 18 В 3 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій DC18RC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Габарити | 615x775x1600 мм |
| Довжина стрічки | 2240 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. товщина заготовки | 165 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Стрічкова пила |
| Ширина стрічки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 015 ₴








