
Акумуляторна стрічкова пила Bosch GCB 18V-63 Professional без АКБ і ЗП (06012A0400)
14 628 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06012A0400
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги Bosch GCB 18V-63 Professional:
Найергономічніша та найкомпактніша акумуляторна стрічкова пила Bosch 18V для комфортної роботи
Заміна пиляльних полотен без інструментів за допомогою ослаблення натягу полотна та металевих затискачів захисного кожуха
Брак вібрації під час пиляння та світлодіодна підсвітка для комфортної роботи
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Габарити | 615x775x1600 мм |
| Довжина стрічки | 2240 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. товщина заготовки | 165 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Стрічкова пила |
| Ширина стрічки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 628 ₴


