
Полірувальна машина акумуляторна безщіткова DeWALT DCM848N (DCM848N)
14 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCM848N
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Акумуляторна безщіткова полірувальна машина DeWALT DCM848N оснащена прямою бічною ручкою, яка дозволяє утримувати інструмент під різними кутами та в різних положеннях. Інструмент має гумові накладки для зручності використання, зокрема на ергономічному краплеподібному редукторі. Корпус кріплення для акумулятора розташований горизонтально, щоб акумулятор не заважав роботі та дозволяв підносити інструмент максимально близько до полірувальної поверхні.
Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує тривалу роботу без підзарядки акумулятора. Відсутність швидкозношуваних деталей (щіток) збільшує загальний ресурс інструмента та дозволяє працювати довше на одному заряді. Кнопка фіксації обертів полегшує маневрування інструментом. Регулювання обертів від 2000 до 5500 об/хв з можливістю встановлення проміжних значень за допомогою колеса регулювання. Коливальні та одночасно обертальні рухи запобігають перегріванню покриття, оскільки такі машини виділяють менше тепла у порівнянні з ротаційними, хоча ними складніше видаляти глибокі подряпини.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — США
- Країна походження — Китай
- Виробник — DeWALT
- Тип — полірувальна машина
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип акумуляторного блока — Li-Ion
- Напруга акумулятора — 18 В
- Ємність акумулятора — не комплектується
- Тип двигуна — безщітковий
- Принцип дії — орбітальний
- Частота обертання — 2000–5500 об/хв
- Регулювання обертів — є
- Плавний пуск — є
- Діаметр підошви — 125 мм
- Різьба шпинделя — М14
- Маса (без приладдя) — 2,9 кг
- Габаритні розміри упаковки — 300х150х100 мм
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторна безщіткова полірувальна машина DeWALT DCM848N
- Поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Полірувальна |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
- Ціна: 14 998 ₴



