
Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW682NT (DCW682NT)
22 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCW682NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
Ергономічна ручка покрита гумовим шаром із захистом від ковзання
Механізм блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни фрези одним гайковим ключем
Використовується для виготовлення пазів для плоских | дюбелів | (ламелі) і надрізи замаскованих щілин із максимальною глибиною до 20 мм із додатковим точним регулюванням
Обладнаний фрезою 104 х 22 мм на 6 зубців
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — фрезер
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Вихідна потужність — 900 Вт
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип двигуна — безщітковий
Частота обертання — 8000 об/хв
Хід фрезерної головки — 20 мм
Максимальний діаметр фрези — 102 мм
Регулювання обертів — немає
Плавний пуск — є
Маса (без приладдя) — 2.5 кг
Габаритні розміри паковання: 440х340х130 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Фрезер акумуляторний безщітковий DeWALT DCW682NT
Постачається без акумуляторної батареї та зарядного пристрою
Пилозбірник — 1 шт.
Перехідник для збирання пилу — 2 шт.
Штифтовий гайковий ключ — 1 шт.
Викрутка T20 Torx — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.54 кг |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Крайковий |
| Хід фрези | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 198 ₴









