Конструктивні особливості:
Нова система фіксації кута повороту пили від 0-60° вправо та від 0-50° вліво забезпечує високу точність і якість різання
Інноваційний механізм обмеження глибини подавання диска для нарізування пазів
Система 2 напрямних забезпечує максимальну стійкість під час різання великих заготівок під різними кутами
Горизонтальні напрямні забезпечують різання широких заготівок
Міцна та легка алюмінієва станина
Кут торцювання 60° неабияк розширює сферу застосування пили
Фіксовані положення кутів торцювання й нахилу для легкого та швидкого настроювання пили
Блокування шпинделя для швидкої зміни диска
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — пила
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1600 Вт
Тип двигуна — щітковий
Частота обертання — 4600 об/хв
Максимальний діаметр диска — 216 мм
Діаметр отвору — 30 мм
Максимальний кут нахилу — 48°
Кут повороту праворуч — 60°
Кут повороту ліворуч — 50°
Максимальна глибина різання за кутом 90° — 70 мм
Максимальна глибина різання за кутом 45° — 50 мм
Габаритні розміри паковання: 765х535х395 мм
Вага — 19.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила настільна мережева DeWALT DW712
Пиляльний диск SERIES 60® з 24 зубами — 1 шт.
Ключ — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 19.5 кг |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Габарити | 765х535х395 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 50 мм |
| Кількість обертів | 4600 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт.,ключ, пила |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 48 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Макс. ширина пропилювання | 250 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 699 ₴

