
Фрезер мережевий DeWALT DW621KT (DW621KT)
26 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DW621KT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер DeWALT — це зручний, потужний інструмент і незамінний помічник для амбітних ентузіастів DIY під час виконання численних робіт з оброблення дерева. Для швидкої та легкої зміни інструмента передбачене блокування шпинделя, а добре збалансована конструкція забезпечує гарну стійкість інструмента. Затискач дає змогу використовувати фрези з різними діаметрами. Широкий асортимент приладдя для DeWALT містить паралельний упор, змінний цангу та відповідний інструмент для зміни фрези.
Конструктивні особливості:
Регулювання глибини фрезерування з точністю до 0.1 мм
Унікальна система видалення тирси через стійку
Вимикач із блокуванням і фіксацією розташований на ручці для більшої безпеки та зручності в експлуатації
Функція електронного керування швидкістю дає змогу працювати з різними породами дерева, пластиком і алюмінієм і стабілізувати швидкість за різних навантажень
Плавний пуск унеможливлює невеликі зміщення фрезера на початку роботи
Прецизійні напрямні в бронзових втулках забезпечують точність фрезерування
Гумові ручки, розташовані внизу, дають змогу краще контролювати фрезер
3 фіксовані положення глибини фрезерування
Блокування шпинделя для швидкої та легкої зміни фрез
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — фрезер багатофункціональний
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1100 Вт
Тип двигуна — щітковий
Частота обертання — 24000 об/хв
Хід фрезерної головки — 55 мм
Діаметр цанги: 8 мм
Максимальний діаметр фрези — 36 мм
Регулювання обертів — є
Плавний пуск — є
Маса (без приладдя) — 3.1 кг
Габаритні розміри паковання: 445х330х300 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Фрезер мережевий DeWALT DW621KT
Паралельна напрямна з точним регулюванням — 1 шт.
Перехідник для пилососа — 1 шт.
Цанга 8 мм — 1 шт.
Ключ 17/10 — 1 шт.
Напрямна гільза 24 мм — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Діаметр цанги | 8 |
| Кількість обертів | 24000 об./хв об/хв |
| Потужність | 1100 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | багатофункційний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Хід фрези | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 998 ₴





