
Фрезер ламельний мережевий DeWALT DW682K (DW682K)
22 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: DW682K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ламельний фрезер мережевий DeWALT — зручний і точний інструмент для виконання фрезерування деревини з високою точністю. Рейковий регулятор забезпечує точне вертикальне положення та центрування направляючої. Блокування шпинделя дозволяє швидко та легко змінювати фрези.
Конструктивні особливості:
- Рейковий регулятор для точного вертикального положення та центрування направляючої
- Регулятор глибини на фіксовані значення 0, 10, 20 мм плюс додаткове точне регулювання
- Регулювання глибини паза до 20 мм для універсального застосування
- Комбіноване регулювання висоти та кута нахилу направляючої
- 8 напрямних пазів
- Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни фрези
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Мексика
- Виробник: DeWALT
- Тип: ламельний фрезер
- Джерело живлення: від мережі 220 В / 50-60 Гц
- Споживана потужність: 600 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Частота обертання: 10000 об/хв
- Максимальний діаметр фрези: 100 мм
- Регулювання обертів: є
- Плавний пуск: немає
- Маса (без приладдя): 3 кг
- LED підсвітка: немає
- Габаритні розміри пакування: 400х240х165 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Ламельний мережевий фрезер DeWALT DW682K
- Твердосплавна фреза — 1 шт.
- Мішок для стружки — 1 шт.
- Спец-ключ — 1 шт.
- Перехідник для збирання стружки — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип | Ламельний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Мексика |
| Країна торгової марки | США |
| Потужність | 600 Вт |
| Хід фрези | 100 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 498 ₴






