Конструктивні особливості:
Потужний асинхронний необслуговуваний електродвигун 1300 Вт
Вбудоване гальмо диска для додаткової безпеки користувача
Комбінована пила для поздовжнього та поперечного різання
Високоточна система упорів
Фіксовані положення 15°, 25°, 30°, 45° для швидкого встановлення кутів торцювання
Зручна шкала для швидкого встановлення необхідного кута різання
Паралельна напрямна може закріплюватися як праворуч, так і ліворуч від диска
Ефективна 3-портова система пиловидалення
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — пила комбінована
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1300 Вт
Тип двигуна — щітковий
Частота обертання — 2950 об/хв
Максимальний діаметр диска — 260 мм
Діаметр отвору — 30 мм
Максимальний кут нахилу — 48°
Кут повороту праворуч — 50°
Кут повороту ліворуч — 50°
Максимальна глибина різання за кутом 90° — 96 мм
Максимальна глибина різання за кутом 45° — 45 мм
Габаритні розміри паковання: 595х528х440 мм
Вага — 20 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила комбінована мережева DeWALT DW711
Пиляльний диск SERIES 40 з 24 зубами — 1 шт.
Верхній кожух із пиловідсмоктувачем — 1 шт.
Ключ — 1 шт.
Шестигранний ключ — 1 шт.
Штовхач — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 20.0 кг |
| Габарити | 595х528х440 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 45 мм |
| Кількість обертів | 2950 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт.,ключ, пила,штовхач |
| Макс. глибина пропилювання | 96 мм |
| Макс. діаметр диска | 260 мм |
| Макс. кут нахилу | 48 |
| Макс. кут повороту пили | 50 |
| Макс. ширина пропилювання | 260 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 699 ₴

