
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DXV20P (DXV20P)
4 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DXV20P
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Промисловий пилосос L класу відповідний чинному законодавству ЄС
Постійна та найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси
Міцний корпус має ребра жорсткості, тому витримує падіння й удари, що трапляються на будмайданчику
Ступінь захисту IPX4 — захист від водяних бризок із будь-якого напрямку
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — пилосос
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1050 Вт
Швидкість повітряного потоку — 2268 л/хв
Об'єм пилозбірника — 20 л
Довжина шланга — 2.1 м
Діаметр шланга — 48 мм
Сила всмоктування — 15 кПа
Рівень шуму — 80 дБ
Ступінь захисту — IPX4
Маса (без приладдя) — 6.2 кг
Габаритні розміри паковання: 505х485х520 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DXV20P
Шланг 48 мм/2.1м — 1 шт.
Подовжувальні трубки — 2 шт.
Фільтр — 1 шт.
Мішок паперовий (3 шт.), у комплекті)
Сумка для зберігання аксесуарів — 1 шт.
Універсальна насадка 48 мм — 1 шт.
Насадка для щілин 48 мм — 1 шт.
Насадка для підлоги — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.2 кг |
| Габарити | 505х485х520 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.1 м м |
| Клас пилу | L |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність | 1050 Вт |
| Об'єм резервуара | 20.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 2268 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








