
Пила торцювальна мережева DeWALT DWS774 (DWS774)
25 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWS774
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Сетева торцювальна пила DeWALT DWS774 — компактна пила, що забезпечує похиле та комбіноване різання. Оснащена потужним двигуном 1400 Вт для розпилювання різних будівельних матеріалів. Фіксатор кутів торцювання дозволяє швидко змінювати кут, а швидке регулювання кутів нахилу з надійною фіксацією та попередньо встановленими кутами забезпечує зручність роботи. Пила розроблена для використання на будмайданчиках: міцна алюмінієва станина для важких робіт та компактний портативний дизайн. Високоефективна система пиловидалення гарантує чистоту робочої поверхні та високу точність. Порт системи пиловидалення Air Lock та індикатор лінії різання XPS дозволяють швидко та точно відрізати заготовку, підсвічуючи робочу зону.
Конструктивні особливості:
- Компактна торцювальна пила для похилого та комбінованого різання
- Потужний двигун 1400 Вт
- Фіксатор кутів торцювання для швидкої зміни кута
- Швидке регулювання кутів нахилу з надійною фіксацією + попередньо встановлені кути
- Міцна алюмінієва станина для важких робіт
- Компактний портативний дизайн
- Високоефективна система пиловидалення
- Порт системи пиловидалення Air Lock
- Індикатор лінії різання XPS
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: торцювальна пила
- Джерело живлення: від мережі 220 В / 50–60 Гц
- Споживана потужність: 1400 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Частота обертання: 4500 об./хв
- Максимальний діаметр диска: 216 мм
- Діаметр посадкового отвору: 30 мм
- Максимальний кут нахилу: 48°
- Кут повороту вправо: 48°
- Кут повороту вліво: 48°
- Максимальна глибина різання під кутом 90°: 70 мм
- Максимальна глибина різання під кутом 45°: 45 мм
- Габарити упаковки: 530 × 450 × 400 мм
- Вага: 11.5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Сетева торцювальна пила DeWALT DWS774
- Струбцина — 1 шт.
- Пильний диск — 1 шт.
- Ключ — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 260 мм |
| Кут нахилу | 48 град. |
| Кут повороту | 48 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | гарантийный талон, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, ключ, пила, струбцина |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 530х450х400 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Функція протяжки | Да |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 48 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 45 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 260 мм |
| Макс. кут повороту пили | 48 |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
- Ціна: 25 998 ₴





