
Пила торцювальна мережева DeWALT DWS727 (DWS727)
48 899 ₴
48 897 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWS727
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Сетева торцювальна пила DeWALT DWS727 оснащена системою XPS®, яка забезпечує точне позиціювання лінії різання за тінню від диска та освітлення робочої поверхні, швидке і зручне встановлення заготівки та повторюваність різів. Потужний двигун 1675 Вт з ремінною передачею дозволяє ефективно працювати навіть з товстими заготовками. Пила оснащена двосторонніми ковзними упорами для надійної фіксації заготівки та шкалою кутів торцювання з нержавної сталі для багаторазової точності. Модель розроблена для використання на будмайданчику завдяки великій, міцній алюмінієвій станині та компактному портативному дизайну. Порт системи пиловидалення Air Lock забезпечує чистоту та безпеку робочого місця.
Конструктивні особливості:
- XPS® система для точного позиціювання лінії різання та підсвічування робочої поверхні
- Потужний двигун 1675 Вт з ремінною передачею
- Двосторонні ковзні упори для фіксації заготівки
- Шкала кутів торцювання з нержавної сталі
- Фіксатор кутів торцювання для швидкої зміни кута
- Швидке регулювання кутів скосу з надійною фіксацією + попередньо встановлені кути
- Спеціальні упори для виготовлення пазів
- Прецизійна обробка обертової робочої поверхні
- Велика міцна алюмінієва станина для важких робіт
- Компактний портативний дизайн
- Порт системи пиловидалення Air Lock
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: торцювальна пила
- Джерело живлення: від мережі 220 В / 50–60 Гц
- Споживана потужність: 1675 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Частота обертання: 4000 об./хв
- Максимальний діаметр диска: 250 мм
- Діаметр посадкового отвору: 30 мм
- Максимальний кут нахилу: 49°
- Кут повороту праворуч: 60°
- Кут повороту ліворуч: 50°
- Максимальна глибина різання під кутом 90°: 90 мм
- Максимальна глибина різання під кутом 45°: 55 мм
- Габаритні розміри пакування: 790 × 570 × 505 мм
- Вага: 22 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплект поставки:
- Сетева торцювальна пила DeWALT DWS727
- Пиляльний диск із 40 зубцями — 1 шт.
- Ключ — 1 шт.
- Затискач для заготівки — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 1675 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 310 мм |
| Кут нахилу | 49 град. |
| Кут повороту | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, затискач для заготівки, кантонна коробка — 1 шт.,ключ, пила |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 790х570х505 мм |
| Країна-виробник | Італія |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Функція протяжки | Да |
| Макс. діаметр диска | 250 мм |
| Макс. кут нахилу | 49 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 55 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 90 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 310 мм |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
- Ціна: 48 897 ₴





