
Пила торцювальна акумуляторна безщіткова DeWALT DCS727N (DCS727N)
60 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCS727N
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Акумуляторна безщіткова торцювальна пила DeWALT DCS727N оснащена системою XPS® для точного позиціювання лінії різання за тінню від диска та підсвітки робочої поверхні. Пила працює від одного акумулятора 54 V XR Flexvolt. Двосторонні ковзні упори забезпечують надійну фіксацію заготовки, а шкала кутів торцювання з нержавіючої сталі гарантує багаторазову точність. Фіксатор кутів дозволяє швидко змінювати положення, а швидке регулювання кутів скосу з надійною фіксацією та попередньо встановленими кутами спрощує роботу. Спеціальні упори дозволяють виготовляти пази за допомогою торцювальної пили. Прецизійна обробка обертової робочої поверхні забезпечує високу точність. Пила розроблена для використання на будмайданчику, має міцну алюмінієву станину для важких робіт та компактний портативний дизайн. Порт системи пиловидалення Air Lock дозволяє під’єднати пилосос DCV586 безпосередньо.
Конструктивні особливості:
- Система XPS® для точного позиціювання лінії різання та підсвітки робочої поверхні
- Працює від одного акумулятора 54 V XR Flexvolt
- Двосторонні ковзні упори для фіксації заготовки
- Шкала кутів торцювання з нержавіючої сталі для багаторазової точності
- Фіксатор кутів торцювання для швидкої зміни кута
- Швидке регулювання кутів скосу з надійною фіксацією та попередньо встановлені кути
- Спеціальні упори для виготовлення пазів
- Прецизійна обробка обертової робочої поверхні для високої точності
- Міцна алюмінієва станина для важких робіт
- Компактний портативний дизайн
- Порт системи пиловидалення Air Lock для підключення пилососа DCV586
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: торцювальна пила
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумуляторного блока: 54 В
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Максимальна частота обертів: 4300 об/хв
- Регулювання обертів: немає
- Діаметр пиляльного диска: 250 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Максимальний кут нахилу: 49°
- Поворот праворуч: 60°
- Поворот ліворуч: 50°
- Максимальна глибина різання під кутом 90°: 90 мм
- Габаритні розміри: 800 × 710 × 420 мм
- Маса (без приладдя): 20,5 кг
- Гарантія: 36 місяців
- Сфери застосування: розпил деревини твердих і м’яких порід, ламинат
Комплектація:
- Акумуляторна безщіткова торцювальна пила DeWALT DCS727N
- Пиляльний диск — 1 шт.
- Ключ — 1 шт.
- Затискач для заготовки — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Кут нахилу | 49 град. |
| Кут повороту | 60 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,диск, затискач для заготівки,картонна коробка — 1 шт.,ключ, струбцина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Італія |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 250 мм |
| Макс. кут нахилу | 49 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 90 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
- Ціна: 60 999 ₴





