
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV901L (DWV901L)
25 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWV901L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Промисловий пилосос L класу відповідний чинному законодавству ЄС
Інноваційна система подвійного очищення фільтрів забезпечує високу продуктивність пилососа в умовах наявності будівельного пилу
Постійна та найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси
Система автоматичного очищення фільтра кожні 30 секунд знижить ризик засмічення фільтра та забезпечує постійний потік повітря, всмоктування сухих/вологих відходів і води
Вбудована розетка для під'єднання електроінструментів (до 2200 Вт) і автоматичного вмикання пиловидальної системи
Автоматичне увімкнення/вимикання під час використання з інструментом
Пилосос і далі працює 15 секунд після вимкнення інструменту для повного видалення відходів
Міцний корпус має ребра жорсткості, тому витримує падіння й удари, що трапляються на будмайданчику
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — пилосос
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1400 Вт
Швидкість повітряного потоку — 4080 л/хв
Об'єм пилозбірника — 30 л
Довжина шланга — 4.6 м
Діаметр шланга — 32 мм
Сила всмоктування — 21 кПа
Рівень шуму — 80 дБ
Ступінь захисту — IPX4
Маса (без приладдя) — 9.5 кг
Габаритні розміри паковання: 505х485х520 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV901L
Шланг 4.6 м діаметром 32 мм — 1 шт.
Перехідник AirLock — 1 шт.
Пилозбірник — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Габарити | 505х485х520 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4.6 м м |
| Клас пилу | L |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм резервуара | 30.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 4080 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 80 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 199 ₴







