
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV905M (DWV905M)
44 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWV905M
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Відповідає критеріям класу | M| M
Цей пристрій може використовуватися як промисловий пилосос для мобільних робіт зі прибирання всіх видів сухого негорючого пилу аж до пилу класу M, граничні значення професійного впливу яких перевищують або становлять 0.1 мг/м
За допомогою регулятора всмоктування пилосос можна пристосувати до конкретного користувача і/або інструмента
Розетка на базі з функцією | авто старт | допомагає економити час і під час увімкнення інструмента, під'єднаного до розетки, самостійно вмикає і вимикає пилосос
Подвійні фільтри з автоматичним очищенням
Можливість вологої та сухої підбірки
Швидке, просте й безпечне з'єднання із системою Airlock
Новий адаптер TSTAK&TOUGH SYSTEM Vac Rack
DWV9510 дає змогу комплектувати кейси TSTAK&TOUGH SYSTEM
Підвищена ударостійкість завдяки надміцному 3-мм пропіленовому баку
Передня ручка/бампер сприяє маневровості та захищає бак, з'єднання шланга та інтерфейс від удару та пошкодження на робочому місці
Надміцні колеса з гальмом
Телескопічна задня ручка
Переваги фільтра класу L/M DWV9340: Сертифіковано для використання в програмах класу L&M
Ступінь пило-уловлення 99.7%
мембрана, що повністю миється
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — пилосос
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1400 Вт
Швидкість повітряного потоку — 4500 л/хв
Об'єм пилозбірника — 38 л
Довжина шланга — 4.6 м
Діаметр шланга — 32 мм
Сила всмоктування — 25 кПа
Рівень шуму — 72 дБ
Ступінь захисту — IPX4
Маса (без приладдя) — 15.0 кг
Габаритні розміри паковання: 585х480х710 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV905M
Комплект з'єднувачів
Фільтри
Шланг 4.6 м діаметром 32 мм — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.0 кг |
| Габарити | 585х480х710 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4.6 м м |
| Клас пилу | M |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм резервуара | 38.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 4500 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 72 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 699 ₴




