
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV905H (DWV905H)
39 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DWV905H
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Відповідає критеріям класу H
Цей пристрій може використовуватися як промисловий пилосос для мобільних робіт зі прибирання всіх видів сухого негорючого пилу аж до пилу класу H з передальними значеннями професійного впливу нижче 0,1 мг/м
За допомогою регулятора всмоктування пилосос можна пристосувати до конкретного користувача і/або інструмента
Розетка на базі з функцією авто старт допомагає економити час і під час увімкнення інструмента, під'єднаного до розетки, самостійно вмикає і вимикає пилосос
Подвійні фільтри з автоматичним очищенням
Можливість вологої та сухої підбірки
Швидке, просте й безпечне з'єднання із системою Airlock
Новий адаптер TSTAK&TOUGH SYSTEM Vac Rack
Підвищена ударостійкість завдяки надміцному 3-мм пропіленовому баку
Передня ручка/бампер сприяє маневровості та захищає бак, з'єднання шланга та інтерфейс від удару та пошкодження на робочому місці
Надміцні колеса з гальмом
Телескопічна задня ручка
Переваги фільтра класу H DWV9345: Підходить для прибирання пилу, небезпечного для здоров'я
Сертифікований для використання в програмах H-класу
Сертифікація індивідуального випробування фільтра, з поглинанням пилу 99.995%
Не можна мити — необхідно утилізувати після використання (правила H-класу)
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — пилосос
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1400 Вт
Швидкість повітряного потоку — 4500 л/хв
Об'єм пилозбірника — 38 л
Довжина шланга — 4.6 м
Діаметр шланга — 32 мм
Сила всмоктування — 25 кПа
Рівень шуму — 72 дБ
Ступінь захисту — IPX4
Маса (без приладдя) — 15.0 кг
Габаритні розміри паковання: 585х480х710 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV905H
Комплект з'єднувачів
Фільтри
Шланг 4.6 м діаметром 32 мм — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.0 кг |
| Габарити | 585х480х710 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4.6 м м |
| Клас пилу | H |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм резервуара | 38.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 4500 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 72 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴






