Термофен DeWALT — професійний електроінструмент для паяння, склейки, надання форми, зварювання та розм'якшення пластикових матеріалів, зняття лакофарбових покриттів, просушування різних деталей тощо. Ця модель розроблена спеціально для промислового застосування й має підвищену потужність на 1800 Вт.
Конструктивні особливості:
Міцний пістолет гарячого повітря сприяє тривалій роботі інструмента
Завдяки легкому та компактному дизайну працювати буде дуже зручно
Дві швидкості потоку повітря збільшують кількість операцій
Стійка конструкція гарантує безпеку роботи під час стаціонарного використання
Для роботи у важкодоступних місцях є дві спеціальні насадки
Передбачене плавне регулювання температури
Вага всього 0.65 кг дасть вам змогу без труднощів транспортувати
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — фен будівельний
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1800 Вт
Швидкість повітряного потоку — 450 л/хв
Плавне регулювання температури — є
Максимальна температура — 600°
Мінімальна температура — 50°
Ступінь захисту — IPX4
Маса (без приладдя) — 0.65 кг
Гарантія — 36 місяців
Призначення:
Використовується під час внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівель (стіни, стелі, підлоги), під час виробництва та ремонту різних приладів; для монтажних робіт конструкцій із пластиковими елементами
Комплект постачання:
Технічний мережевий фен DeWALT D26411_1
Конічна насадка — 1 шт.
Насадка риб'ячий хвіст — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, насадки |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Наявність дисплея | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Швидкодія | 450 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Немає |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴







