
Нівелір лазерний ротаційний DeWALT DCE074D1R (DCE074D1R)
55 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCE074D1R
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір лазерний ротаційний DeWALT DCE074D1R (DCE074D1R) — електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками поверхні. Модель може працювати з проєкцією у двох площинах (горизонталь та вертикаль). Прилад забезпечує повністю автоматичне горизонтальне вирівнювання, а ручне вирівнювання використовується під час вертикального застосування. Точність розмітки становить 0.1 мм/м. Міцний водонепроникний корпус та захищена обертова голівка забезпечують надійну роботу у важких умовах, а цифровий детектор дозволяє використовувати рівень на відкритому повітрі. Прилад комплектується міцною валізою для безпечного транспортування та зберігання.
Конструктивні особливості:
- Повністю автоматичний горизонтальний ротаційний лазерний нівелір
- Ручне вирівнювання під час вертикального застосування
- Точність розмітки: 0.1 мм/м
- Тривалість роботи: 1.5 Ah = 17 год / 2 Ah = 22 год / 3 Ah = 33 год / 5 Ah = 56 год
- Захищена обертова голівка та водонепроникний корпус для роботи у важких умовах
- Захист обертової головки без «сліпих» зон забезпечує точність на великих відстанях
- Цифровий детектор для роботи поза приміщеннями
- Міцна валіза для захисту та зберігання приладу
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип нівеліра: ротаційний
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумуляторного блока: 18 В XR Li-Ion
- Ємність акумулятора: 2 Ah
- Клас приладу: 2
- Самовирівнювання: є
- Робочий діапазон: 45 м
- Робочий діапазон із детектором: 450 м
- Кут самовирівнювання: 5°
- Кількість променів: 1
- Колір лазерного діода: червоний
- Маса (без приладдя): 4.5 кг
- Габаритні розміри пакування: 455х355х325 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Нівелір лазерний ротаційний DeWALT DCE074D1R
- Детектор променя — 1 шт.
- Кріплення на стіну — 1 шт.
- Мішень-променівник — 1 шт.
- Окуляри — 1 шт.
- Акумулятор 18 В XR Li-Ion 2 Аh — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в кейсі TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 45 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 450 м |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 5 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція, акумулятор, гарантійний талон,детектор променя, зарядний пристрій, Кейс, кріплення, Окуляри |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Харчування | Від акумулятора |
| Межі самовирівнювання | 5° |
| Габарити | 455х355х325 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 0.1 ±мм/м |
| Робоча відстань | 45 м |
| Робоча відстань із приймачем | 450 м |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 55 199 ₴





