
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE089NG18 (DCE089NG18)
30 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCE089NG18
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE089NG18 (DCE089NG18) — електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками поверхні. Модель працює з проєкцією у двох площинах (горизонталь та вертикаль). Три яскраві зелені промені та інтегрована магнітна платформа забезпечують точне вимірювання та надійне кріплення до металевих поверхонь. Прилад сумісний із детектором DE0892G (окремий аксесуар), а функція фіксації маятника гарантує безпечне транспортування.
Конструктивні особливості:
- Живлення від акумулятора DEWALT XR 10,8/12 або 18 В (не сумісний з акумуляторами FLEXVOLT)
- Три яскраві зелені промені з розворотом на 360°
- Сумісність із детектором DE0892G (окремий аксесуар)
- Інтегрована магнітна платформа для швидкого та надійного кріплення до металевих поверхонь
- Зручне розташування панелі з індикацією рівня заряду батареї
- Функція прецизійні параметри вертикальної проєкції
- Фіксація маятника для безпечного транспортування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип нівеліра: лінійний
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумуляторного блока: 10.8/12/18 В XR Li-Ion
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Клас приладу: 2
- Самовирівнювання: є
- Точність самовирівнювання: ±3 мм
- Робочий діапазон: 30 м
- Робочий діапазон із детектором: 50 м
- Кут самовирівнювання: 4°
- Кількість променів: 3
- Колір лазерного діода: зелений
- Маса (без приладдя): 3.8 кг
- Габаритні розміри пакування: 415х175х330 мм
- Різьба штатива: 1/4 ″ і 5/8″
- Клас захисту: IP65
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE089NG18
- Лазерна мішень — 1 шт.
- Кронштейн для настінного монтажу — 1 шт.
- Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 50 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, Кейс, кронштейн, лазерна мішень |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Харчування | Від акумулятора |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Габарити | 415х175х330 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 0.3 ±мм/м |
| Робоча відстань | 30 м |
| Робоча відстань із приймачем | 50 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 399 ₴







