
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCLE34031N (DCLE34031N)
24 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCLE34031N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний нивелір DeWALT DCLE34031N — електронний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками поверхні. Модель працює з проекцією у двох площинах: горизонтальній та вертикальній, що дозволяє точно вимірювати та вирівнювати простір у кімнаті чи на будівельному майданчику.
Конструктивні особливості:
- Зелений лазерний діод для кращої видимості променя навіть у яскравих умовах
- Професійна точність забезпечує високоточну роботу на об’єкті
- Поворотний кронштейн із магнітами для безпечного кріплення до металевих поверхонь
- Самовирівнювальні лінії 3×360°
- Багатолінійний лазер, що охоплює всю кімнату
- Універсальний прилад для декількох програм
- Маятниковий замок для захисту внутрішніх компонентів
- Сумісність з акумулятором 18V XR, сумісний з системою DEWALT 18 В
- Компактний корпус — на 44% менший за модель DCE089D1G18
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип нивеліра: лінійний
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion (не комплектується)
- Напруга акумулятора: 18 В XR Li-Ion
- Клас приладу: 2
- Самовирівнювання: є
- Точність самовирівнювання: ±3 мм на 10 м
- Робочий діапазон: 40 м
- Робочий діапазон із детектором: 100 м
- Кут самовирівнювання: 4°
- Кількість променів: 3
- Колір лазерного діода: зелений
- Маса (без приладдя): 2,9 кг
- Габаритні розміри паковання: 317×450×155 мм
- Різьба штатива: 1/4″ і 5/8″
- Клас захисту: IP 65
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Лазерний нивелір лінійний DeWALT DCLE34031N
- Кронштейн для настінного монтажу — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в кейсі TSTAK
- Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 100 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, Кейс, кронштейн |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Харчування | Від акумулятора |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Габарити | 317х450х155 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 0.3 ±мм/м |
| Робоча відстань | 40 м |
| Робоча відстань із приймачем | 100 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 799 ₴






