
Дриль мережевий ударний DeWALT DWD524KS (DWD524KS)
17 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWD524KS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Ударний дриль DWD524KS — потужний електроінструмент для професійного використання
Сфера застосування — виконання свердлильних і бурильних операцій
Для якісного виконання поставленого завдання інструмент обладнаний електронним регулюванням швидкості й обмежувачем глибини свердління
Завдяки наявності в конструкції дриля швидкозатискного патрона, можна легко та швидко міняти робоче обладнання
Вбудована вентиляція охолоджує двигун і захищає його від перегрівання
Поруч із клавішею пуску розміщений перемикач напрямку обертання — для легкого викручування заклинювача свердла
М'які накладки на основній ручці — для комфортної роботи ударним дрилем
Металевий корпус краще відводить тепло та слугуватиме довгий час
Підтримання постійних обертів під навантаженням немає
Автоматичного вимкнення у разі зносу щіток немає
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — DeWALT
Тип: дрель
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — мережа 220 В/50 Гц
Споживана потужність — 1100 Вт
Максимальний крутний момент — 40 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 1250 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 3500 об/хв
Частота ударів — 56000 уд./хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 40 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 13 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — є
Вага — 2.8 кг
Габаритні розміри паковання: 405х360х110 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль мережевий ударний DeWALT DWD524KS
Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини свердління — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 405х360х110 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1250-3500 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 56000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, Кейс, обмежувач глибини |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 1100 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴





