
Пила лобзикова мережева DeWALT DW331KT (DW331KT)
15 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: DW331KT
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Мережевий лобзик DeWALT DW331KT оснащений універсальним затиском із механізмом швидкої заміни пилок, виконаних за сучасною запатентованою технологією. Пила обладнана системою противаг, завдяки чому керування інструментом стає ще зручнішим, а робота комфортна завдяки прогумованій рукоятці. Для більш точних розпилів використовується чотириступеневий маятниковий хід. Швидкість роботи пилки можна регулювати до 3100 ходів за хвилину при будь-якому навантаженні, що забезпечує ефективне використання при промислових обсягах та з різними матеріалами. Інструмент оснащений системою плавного пуску, що оптимально під час початкового розпилу. Тривалість експлуатації гарантована.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробництва: Чехія
- Виробник: DeWALT
- Тип: лобзикова пила
- Джерело живлення: мережа 220 В/50 Гц
- Споживана потужність: 701 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Максимальна кількість ходів: 3100 ход/хв
- Плавний пуск: так
- Регулювання обертів: так
- Максимальний кут нахилу: 45°
- Максимальна глибина різання в дереві: 130 мм
- Максимальна глибина різання в металі: 12 мм
- Максимальна глибина різання в кольорових металах: 30 мм
- Хід пилки: 26 мм
- Габарити упаковки: 450х340х150 мм
- Вага (без приладдя): 2.6 кг
- Гарантія: 36 місяців
Сфери застосування:
- Розпил твердих і м’яких порід деревини
- Розпил ламінату
- Розпил ДСП
- Розпил фанери
- Розпил металу
Комплект постачання:
- Мережевий лобзик DeWALT DW331KT
- Полотно для лобзикових пил – 1 шт.
- Захисна накладка – 1 шт.
- Вставка – 1 шт.
- Перехідник для пилососа – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кейс TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 701 Вт |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 130 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 150 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 450х340х150 мм |
| Країна-виробник | Чехия |
| Країна торгової марки | США |
| Потужність | 701 Вт |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Ход полотна | 26 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 30 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 130 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 12 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
- Ціна: 15 899 ₴





