
Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K (D25733K)
51 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25733K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою
Інструмент розроблений для комфортної роботи як у горизонтальному, так і вертикальному положеннях
Система PERFORM PROTECT VIBRATION — вібрація зменшується завдяки пружній ручці, антивібраційній бічній ручці та внутрішній системі гасіння вібрації
Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднує в собі електронну антиротаційну технологію та механічну муфту
Антиротаційна система реагує на поворот інструмента під час заклинювання й миттєво знижує крутний момент до контрольованого рівня
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — перфоратор
Тип перфоратора — бочковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1600 Вт
Знімний патрон — немає
Тип патрона — SDS-MAX
Частота ударів — 2705 уд./хв
Частота обертання — 355 об/хв
Макс. енергія удару (EPTA 05/2009) — 13.3 Дж
Макс. діаметр свердління в бетоні — 45 мм
Максимальний діаметр свердління коронкою — 125 мм
Кількість режимів роботи — 2
Маса (без приладдя) — 9.2 кг
Габаритні розміри паковання: 700х205х575 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K
Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.2 кг |
| Габарити | 700х205х575 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 45 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 125 мм |
| Кількість обертів | 355 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 2705 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна бічна ручка, гарантійний талон, Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Режим роботи | Довбання, Свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 13.3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 199 ₴



