
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25417KT (D25417KT)
33 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: D25417KT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою
Інструмент розроблений для комфортної роботи як у горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
Активна антивібраційна система AVC у поєднанні з прогумованою рухомою задньою ручкою забезпечує мінімальний рівень вібрації інструмента та максимальний комфорт користувача
Швидка заміна патрона SDS-Plus на 3-кулачковий патрон неабияк розширює сферу застосування перфоратора
Блокування обертання для легких довбальних операцій, видалення штукатурки та плитки
Ідеально підходить для свердління в бетоні, цеглі та кам'яному мурованні бурами діаметром 6-32 мм
Вимкнення удару для свердління в дереві, кераміці, металі тощо.
Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднує в собі електронну антиротаційну технологію та механічну муфту. Антиротаційна система реагує на поворот інструмента під час заклинювання й миттєво знижує крутний момент до контрольованого рівня
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — перфоратор
Тип перфоратора — бочковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1000 Вт
Знімний патрон — є
Тип патрона — SDS-Plus
Частота ударів — 4700 уд./хв
Частота обертання — 820 об/хв
Макс. енергія удару (EPTA 05/2009) — 4.2 Дж
Макс. діаметр свердління в бетоні — 32 мм
Макс. діаметр свердління в дереві — 32 мм
Макс. діаметр свердління в металі — 13 мм
Кількість режимів роботи — 3
Маса (без приладдя) — 4.2 кг
Габаритні розміри паковання: 470х120х400 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25417KT
Швидкозатискний патрон — 1 шт.
SDS-Plus патрон — 1 шт.
Бічна ручка — 1 шт.
Долото SDS-Plus плоске — 1 шт.
Бур SDS-Plus — 2 шт.
Свердла HSS для металу — 4 шт.
Свердла для дерева — 4 шт.
Перові свердла для дерева — 2 шт.
Обмежувач глибини — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 470 х 120 х 400 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 100 мм |
| Кількість обертів | 820 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4700 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна бічна ручка,бури, гарантійний талон, долото, Кейс, обмежувач глибини, свердла для дерева, свердла для металу |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Режим роботи | Довбання, свердління, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 4.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 598 ₴





