
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE088NG18 (DCE088NG18)
19 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCE088NG18
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE088NG18 (DCE088NG18) — електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками поверхні. Модель працює з проєкцією у двох площинах (горизонталь та вертикаль) та забезпечує професійну точність роботи на об’єкті. Використання зеленого діода гарантує високу видимість променя навіть у яскравих умовах. Перехресток лазерних ліній допомагає точно вирівнювати горизонталь і вертикаль. Маятниковий замок запобігає пошкодженню внутрішніх компонентів, а регулювальна ручка дозволяє точне ручне налаштування по горизонталі. Поворотний кронштейн із магнітами забезпечує безпечне кріплення до металевих поверхонь.
Конструктивні особливості:
- Точність ±3 мм на 10 м для професійної роботи
- Сумісність із акумуляторами 10.8/12 В та 18 В XR Li-Ion
- Зелений діод для кращої видимості променя
- Перехресток лазерних ліній для точного вирівнювання горизонталі та вертикалі
- Маятниковий замок для захисту внутрішніх компонентів
- Регулювальна ручка для ручного точного налаштування по горизонталі
- Поворотний кронштейн із магнітами для безпечного кріплення до металевих поверхонь
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип нівеліра: лінійний
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 10.8/12/18 В XR
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Клас приладу: 2
- Самовирівнювання: є
- Точність самовирівнювання: ±3 мм на 10 м
- Робочий діапазон: 30 м
- Робочий діапазон із детектором: 50 м
- Кут самовирівнювання: 4°
- Кількість променів: 3
- Колір лазерного діода: зелений
- Маса (без приладдя): 3.6 кг
- Габаритні розміри пакування: 442х351х182 мм
- Різьба шпинделя: 1/4″ і 5/8″
- Клас захисту: IP65
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Нівелір лазерний лінійний DeWALT DCE088NG18
- Кронштейн для настінного монтажу — 1 шт.
- Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
- Лазерна мішень — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в кейсі TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 50 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, Кейс, кронштейн, Мінішень |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Харчування | Від акумулятора |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Габарити | 442х351х182 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 0.3 ±мм/м |
| Робоча відстань | 30.0 м |
| Робоча відстань із приймачем | 50.0 м |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 19 499 ₴



