
Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25773K (D25773K)
57 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25773K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25773K — потужний інструмент для професійного свердління та довбання з живленням від мережі 220 В. Відрізняється оптимальним співвідношенням потужності та ваги, комфортний для роботи у горизонтальному та вертикальному положеннях. Оснащений системами PERFORM PROTECT VIBRATION та PERFORM PROTECT CONTROL для зниження вібрації та безпечної роботи під час заклинювання.
Конструктивні особливості:
- Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою
- Комфортна робота у горизонтальному та вертикальному положеннях
- Система PERFORM PROTECT VIBRATION — зниження вібрації завдяки пружній ручці, антивібраційній бічній ручці та внутрішній системі гасіння вібрації
- Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднання електронної антиротаційної технології та механічної муфти
- Антиротаційна система миттєво знижує крутний момент при заклинюванні
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: перфоратор
- Тип перфоратора: бочковий
- Живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Споживана потужність: 1700 Вт
- Тип патрона: SDS-MAX
- Частота ударів: 2210 уд./хв
- Частота обертання: 290 об./хв
- Макс. енергія удару: 19,4 Дж
- Макс. діаметр свердління в бетоні: 52 мм
- Макс. діаметр свердління коронкою: 150 мм
- Кількість режимів роботи: 2
- Маса (без приладдя): 10.5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25773K
- Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 290 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2210 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 19.4 Дж. |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна бічна ручка, гарантійний талон, Кейс |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Режим роботи | Довбання, Свердління з ударом |
| Габарити | 700х205х575 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість ударів | 2210 уд./хв |
| Енергія удару | 19.4 Дж |
| Діаметр свердління в бетоні | 52 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 150 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 198 ₴


