
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25334K (D25334K)
19 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: D25334K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Ідеально підходить для свердління отворів у бетоні та кам'яному мурованні діаметром до 30 мм.
Система гасіння вібрації забезпечує найнижчий рівень вібрації у своєму класі
Блокування обертання для легких довбальних робіт у цеглі, бетоні та кам'яному мурованні
Вимкнення удару для робіт зі свердління в дереві, кераміці, металі та загвинчування саморізів
Швидка заміна патрона SDS-Plus на 3-кулачковий патрон неабияк розширює сферу застосування перфоратора
Електронне регулювання швидкості для повного контролю над виконуваною операцією
Ергономічна прогумована задня ручка для більшої зручності використання
Можливість під'єднання системи пиловидалення D25304DH
Ергономічний індустріальний дизайн, прогресивна обтічна форма корпусу забезпечують зручність роботи в різних застосуваннях
Удосконалена система ущільнень для максимального захисту від потрапляння пилу забезпечує довгий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — перфоратор
Тип перфоратора — бочковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 950 Вт
Знімний патрон — є
Тип патрона — SDS-Plus
Частота ударів — 5200 уд./хв
Частота обертання — 1150 об/хв
Макс. енергія удару (EPTA 05/2009) — 3.5 Дж
Макс. діаметр свердління в бетоні — 30 мм
Макс. діаметр свердління в дереві — 30 мм
Макс. діаметр свердління в металі — 13 мм
Кількість режимів роботи — 3
Маса (без приладдя) — 3.9 кг
Габаритні розміри паковання: 400х345х115 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25334K
Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини свердління — 1 шт.
Швидкознімний БЗП патрон 13 мм — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Габарити | 400х345х115 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 100 мм |
| Кількість обертів | 1150 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 5200 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна бічна ручка, гарантійний талон, Кейс, обмежувач глибини, Зоряний свердлильний патрон |
| Контроль обертів | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Режим роботи | Довбання, свердління, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 3.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 998 ₴



