
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25333K (D25333K)
18 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25333K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25333K — професійний інструмент для свердління та довбання з живленням від мережі 220 В. Підходить для свердління отворів у бетоні та кам'яній кладці діаметром до 30 мм, оснащений системою гасіння вібрації для мінімального рівня вібрації у своєму класі.
Конструктивні особливості:
- Ідеально для свердління бетону та кам'яної кладки до 30 мм
- Система гасіння вібрації забезпечує низький рівень вібрації
- Блокування обертання для легких довбальних робіт
- Вимкнення удару для свердління дерева, кераміки, металу та загвинчування саморізів
- Швидка заміна патрона SDS-Plus на 3-кулачковий патрон
- Електронне регулювання швидкості для повного контролю
- Ергономічна прогумована задня ручка
- Можливість під'єднання системи пиловидалення D25304DH
- Ергономічний промисловий дизайн корпусу
- Удосконалена система ущільнень для захисту від потрапляння пилу
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Чехія
- Виробник: DeWALT
- Тип: перфоратор
- Тип перфоратора: бочкового типу
- Живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Споживана потужність: 950 Вт
- Тип патрона: SDS-Plus
- Частота ударів: 5200 уд./хв
- Частота обертання: 1150 об./хв
- Макс. енергія удару: 3,5 Дж
- Макс. діаметр свердління у бетоні: 30 мм
- Макс. діаметр свердління у дереві: 30 мм
- Макс. діаметр свердління у металі: 13 мм
- Кількість режимів роботи: 3
- Вага (без приладдя): 3,7 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Перфоратор мережевий SDS-Plus DeWALT D25333K
- Багатопозиційна бокова ручка — 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, багатопозиційна бічна ручка, гарантійний талон, Кейс, обмежувач глибини |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Режим роботи | Довбання, свердління, свердління з ударом |
| Габарити | 650 х 120 х 400 мм |
| Країна-виробник | Чехия |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість ударів | 5200 уд./хв |
| Енергія удару | 3.5 Дж |
| Діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 100 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 699 ₴



