Конструктивні особливості:
Інструмент дуже ергономічний і зручний — за невеликої ваги на 2.6 кг ним легко керувати
Тут передбачена система противаги, яка в парі з прогумованою ручкою робить керування ще комфортнішим
Щоб забезпечити різної чистоти розпилювання, передбачено 4-ступеневий маятниковий рух
Можна регулювати підошву без застосування ключа в обидві сторони з кутом до 45°
Інструмент має пристрій плавного пуску для більшої точності різання, а | молочкоподібна ручка забезпечує зручність у виконанні криволінійних розрізів
Лобзик обладнаний системою видування тирси, гарантуючи гарну видимість лінії розпилювання
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — лобзикова пила
Джерело живлення — мережа 220 В/50 Гц
Споживана потужність — 701 Вт
Тип двигуна — щітковий
Максимальна кількість ходів — 3100 хід/хв
Плавний пуск — є
Регулювання обертів — є
Максимальний кут нахилу — 45°
Максимальна глибина різання в дереві — 130 мм
Максимальна глибина різання в металі — 12 мм
Максимальна глибина різання в кольоровому металі — 30 мм
Величина ходу — 26 мм
Габаритні розміри паковання: 440х330х165 мм
Маса (без приладдя) — 2.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Сфери застосування:
Розпил деревини твердих і м'яких порід
Распил ламината
Розпил ДСП
Розпил фанери
Розпил металу
Комплект постачання:
Пила лобзикова мережева DeWALT DW333KT
Полотно для лобзикових пил — 1 шт.
Захисна накладка — 1 шт.
Вставка — 1 шт.
Перехідник для пилососа — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Габарити | 440х330х165 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 130 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 12 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 30 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Потужність | 701 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ход полотна | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 998 ₴







