
Інвертор EGO PAD1800E 180 Вт 56 В-220 В (F130020007)
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: F130020007
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EGO PAD1800E - високотехнологічний пристрій для перетворення постійного струму з напругою 56 В у змінний струм з напругою 220 В. Інвертор працює від усієї лінійки акумуляторів EGO 56V. Постійна вихідна потужність становить 180 Вт. У разі перевищення під'єднаним пристроєм потужності 250 Вт інвертор вимикається.
Основні переваги EGO PAD1800E:
- Підходить до всіх акумуляторів EGO 56V
- Чиста синусоїда на виході дає змогу під'єднувати чутливу електроніку
- 180 Вт - номінальна вихідна потужність
- 250 Вт - пікова вихідна потужність
- 1 USB-A вихід з вихідною потужністю 12 Вт
- 1 USB-C вихід з вихідною потужністю 100 Вт і підтримкою технології Power Delivery
- до 5 годин роботи 55" телевізора від акумулятора 7.5 А*год
- до 27 зарядок мобільного телефону від акумулятора 7.5 А*год
- до 6 зарядок ноутбука від акумулятора 7.5 А*год
- LED-індикація роботи
- Вбудований LED-ліхтар
- Зручна рукоятка для транспортування
- Безшумна робота
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Інвертор EGO PAD1800E
- Інструкція
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 180 Вт |
| Допустима пікова потужність | 250 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Інвертор |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Працює від акумуляторів EGO 56V |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| USB A для заряджання | 1 |
| Розеток із резервом | 1 |
| USB C для заряджання | 1 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Розміри | 19.7x12.9x9 см |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Потужність | 180 Вт |
| Вхідна напруга | 56 В |
| Стан товару | Новий |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴



