
Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1411E KIT (F840022016)
25 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: F840022016
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
EGO CS1411E - оновлена модель акумуляторної пилки пилки з шиною 35 см для повсякденного домашнього використання. Значно поліпшена швидкість ланцюга 20 м/с робить її ідеальною для швидкого та ефективного виконання завдань з різання. Акумулятор EGO ARC Lithium™ напругою 56 В забезпечує вражаючий час роботи та неймовірну потужність на одній зарядці. Ідеально підходить для легкого розпилювання гілок і колод середнього розміру шириною до 35 см (близько 14 дюймів).
Електропила ланцюгова EGO CS1411E поставляється в картонній упаковці з акумулятором на 2.5 А*год, зарядним пристроєм, шиною і ланцюгом.
Основні переваги EGO CS1411E:
- Акумуляторна пила з потужністю бензинової
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів з напругою 56 В
- Безщітковий двигун
- Збільшена до 20 м/с швидкість ланцюга
- 35 см - максимальна товщина колоди
- 130 різів від акумулятора на 2.5 А*год бруса 10*10 см
- 220 різів від акумулятора на 4.0 А*год бруса 10*10 см
- 300 різів від акумулятора на 5.0 А*год бруса 10*10 см
- 450 різів від акумулятора на 7.5 А*год бруса 10*10 см
- Захисний щиток із механічним гальмом
- Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
- Безключовий натяг ланцюга
- Прозоре віконце для перевірки наявності масла
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1411E
- Акумулятор EGO BA1400 56 В 2.5 А*год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
- Шина 35 см / 14"
- Ланцюг
- Інструкція
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 6800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Час заряду акумулятора | 50 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 52 |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Оберти двигуна | 6800 об./хв |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Кількість розрізів на 7.5 | 450 |
| Кількість розрізів на 4 | 220 |
| Кількість розрізів на 2.5 | 130 |
| Кількість розрізів на 5 | 300 |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 25 499 ₴

