
Скарифікатор електричний Bosch UniversalRake 900 (060088A001)
5 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 060088A001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Bosch UniversalRake 900 — універсальний мережевий аератор-скарифікатор, який забезпечує чудові результати роботи в будь-яку пору року, гарантуючи швидке та ефективне видалення моху та сухої трави завдяки системі "Jet-Collect". Має 4 параметри робочої висоти, яку легко відрегулювати як для легких, так і для складних завдань, включно зі збиранням листя. Подвійні складані ручки та складаний травозбірник спрощують зберігання навіть в умовах невеликих площ.
Переваги Bosch UniversalRake 900:
Висока потужність: комбінація високопотужного двигуна Bosch 900 Вт та інноваційної системи "Jet-Collect" забезпечує швидке й ефективне розчищення газону без засмічення інструмента.
Ефективне застосування: система "Jet-Collect" з подвійними пружинними сталевими зубцями та спеціальними вентиляційними каналами гарантує швидке та ретельне збирання моху та сухої трави.
Практичне використання: великий 50-літровий травозбірник вимагає менше часу на спорожнення.
Компактне зберігання: подвійні складані ручки та складаний контейнер для збирання відходів мають висоту 40 см
Комплектація
Скарифікатор електричний Bosch UniversalRake 900
Травозбірник
Робочий механізм із пружинними зубцями
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал розпушувача | Зубці |
| Вага | 10.0 кг |
| Габарити | 1260x475x940 мм |
| Кількість зубців | 10 шт. |
| Макс. ширина захоплення | 32 см |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм резервуара | 50.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Регулювання глибини | 4 ступені |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 81 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴


